Bo kłamać to trzeba umieć

Bardzo podobają mi się przedwyborcze akcje partyzanckie tak zwanej „partii rządzącej”. Zaczynam mieć przekonanie że kilkumiesięczny szczeniak który chowa głowę pod kanapą i jest pewien że reszty psa nikt nie zauważy ma więcej umiejętności kamuflażu niż PiS.

Świat ujrzał kilka dni temu projektanta mody Christiana Paula który prawił peany na cześć dobrego gustu prezydentowej. Gość wyłonił się z pod ziemi i to amerykańskiej – czyli jakby lepsza chyba.

Z dużą ilością informacji jest trochę jak z wycieczką nad wodę. Jeżeli zwiedzasz różne miejsca, czytasz recenzje to możesz wyrobić swoje zdanie mając możliwość porównania. Kiedy całe życie moczysz się w brudnym bajorku tylko dlatego że jest blisko i nie interesują cię błękitne laguny to trudno wydać sprawiedliwy osąd czy jest to dobre czy nie ale skoro jest jedyną opcją i nie masz ochoty szukać alternatyw to będzie niczym wyjazd na Karaiby. Tak też jest z telewizją i tym co z niej wypływa. Każdy nagina rzeczywistość, jedni więcej inni mniej. Korzystając fanatycznie tylko z jednej telewizji każda mądrość która stamtąd wypłynie będzie prawdą objawioną. Ciekawe co będą oglądać zwolennicy obecnej władzy jak się zmieni główny stołek? Chyba dalej będą TRWAć w nadziei że dobra zmiana wróci. Też bym wierzył w sukces mając takie statystyki z retro internetu.

Wracając do nieudanej próby pochwalenia stylu i ubioru, teraz chyba pozostaje nam czekać na recenzję popisów kulinarnych pierwszej damy które będzie wielbił i w kilku ciepłych słowach pochwali znany i lubiany krytyk kulinarny Coco DecoMoreno.

Leave a Reply