Umyj jajka na święta

Wielkanocne przygotowania czas zacząć. Wypucuj chatę. Sezon na „zostaw to na święta” można uznać za rozpoczęty. Chcemy czy nie świętujemy. Tak samo jak w Boże narodzenie czy inne tego typu okazje. Czas przygotować jajka!

Ja mam tylko jedno życzenie z okazji świąt – siedźcie kurwa w domu bo zaraz wszyscy dosięgniemy wniebowstąpienia. A tam przy bramie może nie być tak wesoło. Św. Piotr przywita was przed swoją złotą bramą. Omotany w swój najlepszy wyjściowy szlafrok, świeżo krochmalony przez zaufanego cherubina. Z maseczką, przyłbicą, w gumowych rękawicach i aureolą jednorazowego użytku – bo tak jest higieniczniej. Na wstępie każdy po łapach i pysku dostanie sprayem dezynfekująco-oddemonizowującym o tajemnej recepturze – 50% bimbru pędzonego u samego lucyfera i 50% wody święconej z pod toruńskiej rozgłośni dalekiego zasięgu. Tak przygotowani będziecie mogli podzielić się swoją historią jak na kozetce zaprzyjaźnionego psychologa.

Jak ktoś ma ochotę wylogować się z tego świata to spoko ale ja mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia. Więc pamiętajcie żeby mieć do siebie dystans!

Leave a Reply